Kolektory słoneczne, Ogrzewanie, Pompy ciepła, Kotły węglowe gazowe - Śląsk - Marwent S.C.

Technika grzewcza i sanitarna Marwent
polski deutsch marwent facebook

Nasze usługi

Ogrzewanie

Ogrzewanie grzejnikowe

Wyobraź sobie dom urządzony tak, że czujesz się w nim ciepło i przytulnie. Oprócz ciepła, grzejnik może być również źródłem doznań estetycznych. Powinien być funkcjonalnym elementem wystroju wnętrza. Ale przyjemność przebywania w domu, to nie tylko wygląd estetyczny.
Instalacja grzewcza musi być dobrze zaprojektowana, wykonana, a przede wszystkim właściwie powinien być dobrany i wysterowany kocioł grzewczy.

Ogrzewanie podłogowe

Pomyśl o komforcie, jaki daje ciepła podłoga kiedy wstajesz lub gdy kładziesz się spać. Ciepło sprawia, że czujesz się miło i przyjemnie. Optymalny rozkład temperatury powinien ogrzać Twoje nogi, a chłodniejsze powietrze zapewnić warunki do oddychania. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu, możesz obniżyć temperaturę powietrza w pomieszczeniu o 2-3 °C. Oszczędzisz zdrowie i energię. Ogrzewanie podłogowe pozwoli Ci dowolnie aranżować pomieszczenia - nic już nie stanie na przeszkodzie Twojej wyobraźni. W każdym pomieszczeniu stosujemy w standardzie możliwość ustawienia dowolnej temperatury co w praktyce każdemu z mieszkańców pozwala na dostosowanie klimatu pokojowego do swoich potrzeb.


Ogrzewanie ścienne

Poczuj, ile ciepła otacza Cię z każdej strony. Może być ono generowane z grzejników i podłogi, ale również ze ścian. W ten sposób możesz uzyskać idealny profil temperatury. Ogromną zaletą ogrzewania ściennego, dzięki zastosowaniu cieńszej warstwy tynku, jest szybkie tempo nagrzewania się pomieszczeń. Włączenie do systemu ogrzewania ściennego znacznie zmniejsza koszty eksploatacji. Razem z niskotemperaturowymi - alternatywnymi źródłami ciepła (kolektory słoneczne, kocioł kondensacyjny i pompy ciepła) tworzy spójną i harmonijną całość. Wszystko to sprawia, że przebywanie w domu jest naprawdę przyjemne.

Nasi Partnerzy