Kolektory słoneczne, Ogrzewanie, Pompy ciepła, Kotły węglowe gazowe - Śląsk - Marwent S.C.

Technika grzewcza i sanitarna Marwent
polski deutsch marwent facebook

Nasze usługi

Centralny odkurzacz

Nasza firma jest przedstawicielem amerykańskiego systemu centralnego odkurzacza firmy Vacu-Maid, najbardziej rozpowszechnionym na rynku polskim.

Odkurzacz centralny to przełom w technicznym rozwiązaniu problemu sprzątania Twojego domu. Zassane powietrze podczas sprzątania odprowadzane jest systemem przewodów bezpowrotnie na zewnątrz budynku, dzięki czemu pomieszczenia, w których przebywamy są idealnie czyste i wolne od pyłów i drobnoustrojów.

Jednym z podstawowych walorów odkurzacza jest cicha praca. Jednostka centralna umieszczona jest, bowiem w odległym pomieszczeniu, skąd system przewodów łączy ją z gniazdkami ssawnymi w poszczególnych częściach domu. Dzięki szerokiej ofercie jednostek centralnych możemy spełnić wszelkie oczekiwania klientów zarówno pod względem technologicznym jak i cenowym. Nasza oferta jednostek centralnych rozpoczyna się od małych urządzeń przeznaczonych do mieszkań lub domów o powierzchni 100 m2 i kończy się na dwusilnikowych agregatach do rezydencji o powierzchni 1500 m2.

Nasi Partnerzy